Prowadzenie własnego warsztatu samochodowego to świetny pomysł na biznes. Jednak, aby otworzyć swoją działalność, należy pamiętać o kilku ważnych aspektach. Przede wszystkim trzeba dopełnić wszelkie formalności. Ponadto konieczne jest zorganizowanie lokalu i zakupienie odpowiedniego wyposażenia. W porządnym warsztacie samochodowym nie może zabraknąć solidnych urządzeń diagnostycznych. Autel Maxidas ds808 to jeden ze sprzętów do diagnostyki pojazdów, cieszący się najlepszymi opiniami.

Autel maxidas ds808 – urządzenie diagnostyczne o wysokim standardzie

Autel Maxidas ds808 to urządzenie diagnostyczne zyskujące świetne opinie użytkowników. Działa na systemie Android i posiada różnorodne funkcje diagnozy w ponad 80 markach samochodów. Obsługuje liczne pojazdy amerykańskich, azjatyckich i europejskich producentów. Urządzenie diagnostyczne Autel Maxidas ds808 wyposażone jest w solidny ekran dotykowy LCD o przekątnej 7 cali i wysokiej jakości obudowę wyróżniającą się odpornością na uderzenia. Posiada ono porządny, wytrzymały procesor Cortex-A9 i pamięć o pojemności 1GB. Jest w stanie pracować na jednym ładowaniu aż do 4.5 godziny.

Autel maxidas ds808 – urządzenie diagnostyczne wyposażone w wiele funkcji

Autel Maxidas ds808 umożliwia odczytywanie i kasowanie kodów usterek, kodowanie podzespołów i wtryskiwaczy, testowanie elementów wykonawczych, odpowietrzenie pompy hamulcowej oraz adaptację nowego akumulatora. Urządzenie diagnostyczne Autel Maxidas ds808 przeznaczone jest również do kodowania modułów sterujących, czyszczenia wartości przyuczonych, kompleksowej obsługi elektrycznego hamulca postojowego EPB oraz resetowania inspekcji serwisowych i olejowych.

Sprzęt diagnostyczny Autel Maxidas ds808 doskonale radzi sobie praktycznie z każdym modułem dostępnym w pojeździe, m.in. silnikiem i jego komponentami, skrzynią biegów, klimatyzacją, tempomatem, radiem, nawigacją czy modułem komfortu.

Kupując urządzenie diagnostyczne Autel Maxidas ds808, otrzymasz w zestawie solidną walizkę, instrukcję obsługi, kabel USB, ładowarkę, wtyczkę OBD i bogaty zestaw adapterów.

Sprzęt diagnostyczny Autel maxidas ds808 – opinie użytkowników

Urządzenie diagnostyczne Autel Maxidas ds808 otrzymuje świetne opinie użytkowników. Cenione jest za swoją jakość, skuteczność i funkcjonalność. Dostaje sporo dobrych recenzji również za ponadprzeciętną trwałość, precyzję i dokładność. Wykonane jest z solidnych materiałów, dlatego służy przez długi czas i jest bardzo wytrzymałe. Sprzęt Autel Maxidas ds808 chętnie jest kupowany do profesjonalnych warsztatów i serwisów mechanicznych w Polsce i nie tylko.

Autel maxidas ds808 – cena

Autel Maxidas ds808 to jeden z najlepszych sprzętów diagnostycznych dostępnych na rynku. Zachwyca nie tylko rewelacyjnymi funkcjami, ale również ceną, która jest w pełni adekwatna do jego jakości. Kupując to urządzenie, masz gwarancję, że inwestujesz w produkt o wysokim standardzie, który posłuży Ci przez bardzo długi czas i będzie doskonale spełniał swoje zadania.