Aktualnie bardzo dużą popularnością cieszą się wysokiej jakości, inteligentne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają wiele czynności wykonywanych w domu. Do tego grona należy zaliczyć robota mopa iRobot Braava Jet M6, który posiada wiele przydatnych funkcji, a także zalet. Umożliwia on czyszczenie podłóg na sucho lub mokro bez ingerencji użytkownika. Innymi słowy możesz zająć się innymi czynnościami, podczas gdy iRobot posprząta za Ciebie podłogę w sposób dokładny, higieniczny i z dbałością nawet o pozbycie się trudnych zanieczyszczeń. 

Test iRobot Braava Jet M6 M6138 – opinie użytkowników

Oczywiście opinie o iRobot Braava Jet M6 są jak najbardziej pozytywne wśród wielu użytkowników. Doceniają oni nie tylko łączność WiFi oraz wiele inteligentnych rozwiązań, ale również fakt, że w urządzeniu tym możliwe jest stosowanie różnego rodzaju nakładek czyszczących. Wybierając nakładkę do mopowania wykonaną z chłonnego włókna, można świetnie czyścić trudne zabrudzenia, klejące się plamy czy też tłuszcz w pomieszczeniach, takich jak na przykład kuchnia. Można też wykorzystać elektrostatyczne nakładki do zamiatania, które doskonale radzą sobie z kurzem, brudem i sierścią. Po założeniu odpowiedniej nakładki, robot sam, w sposób automatyczny wybierze właściwy tryb pracy. Dodatkowo w urządzeniu tym wykorzystano bardzo dokładny i efektywnie działający spryskiwacz rozpuszczający brud oraz lepkie plamy. Nie pryska on na ściany, dywany czy też meble.

Recenzja iRobot Braava Jet M6 – zaawansowana technologia dla każdego

W urządzeniu iRobot Braava Jet M6 wykorzystano wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest funkcja o nazwie Imprint® Smart Mapping. Dzięki której możliwe jest programowanie robota pod względem czasu, miejsca oraz sposobu czyszczenia. Innymi słowy możesz samodzielnie kontrolować obszary jego pracy, ustalić strefy bez dostępu oraz inne opcje sprzątania zgodnie z własnymi potrzebami i wymaganiami. Dodatkowo urządzenie to posiada specjalne funkcje i rozwiązania, dzięki którym uczy się ono układu pomieszczeń w budynku, tworząc ich mapy, a także zapamiętuje Twoje nawyki odnośnie sprzątania i proponuje odpowiednio dobrane harmonogramy pracy.

Opinie o iRobot Braava Jet M6 są również pozytywne ze względu na fakt, że robot ten jest zgodny z Asystentem Google oraz Alexa. Innymi słowy masz możliwość uruchomienia odpowiedniego programu sprzątania poprzez wydanie urządzeniu polecenia głosowego. Możliwe jest na przykład skorzystanie z dodatkowego sprzątania w okresie wzmożonego gubienia sierści przez zwierzęta lub w czasie silnego zapylenia powietrza przez pyłki roślin.

Oczywiście producenci tego urządzenia zadbali o jego zoptymalizowany kształt, który umożliwia dokładne sprzątanie przy krawędziach oraz w innych miejscach o utrudnionym dostępie. Cały sprzęt jest bardzo precyzyjny i potrafi w znaczącym stopniu odciążyć właściciela, jeśli chodzi o sprzątanie. Nie należy też zapominać o wysokiej jakości wykonania z solidnych materiałów odpornych na różne uszkodzenia i inne negatywne czynniki.