Każdy z nas pragnie cieszyć się ładem i porządkiem w otoczeniu, a zwłaszcza w domowym zaciszu. Doskonale jednak wiadomo, że wymaga to sporego nakładu pracy oraz regularnego mierzenia się z licznymi obowiązkami, do których należy między innymi odkurzanie. Niewiele osób z entuzjazmem podchodzi do tego zadania, dlatego jeżeli należysz do tego grona i pragniesz zaoszczędzić sporo czasu, energii oraz niepotrzebnej frustracji, rozważ zakup robota sprzątającego. Nie wiesz, jaki model wybrać? A może zainteresował Cię Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop? Recenzja, którą znajdziesz poniżej, będzie bardzo pomocna podczas podejmowania decyzji.

Wielofunkcyjny, niewielki sprzęt o dużej mocy

Jednym z największych atutów tego produktu jest silnik o mocy zapewniającej ssanie z siłą 2200 Pa. Efekt? Odkurzanie przebiega szybko, sprawnie i z należytą starannością. Co więcej, urządzenie może korzystać z 1 z 4 poziomów mocy ssania tak, by dopasować je do rodzaju zabrudzeń, których w danym momencie ma się pozbyć i niepotrzebnie nie zużywać energii. Do Twojej dyspozycji zostaną oddane następujące tryby: cichy, standardowy, średniej mocy oraz dużej mocy. Optymalizacja pracy w najlepszym możliwym wydaniu!

Jeśli chodzi o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential, opinie użytkowników podkreślają fakt, że to sprzęt, który zostawia swoim właścicielom spore pole do popisu w zakresie dostosowywania się do indywidualnych potrzeb. Dowodem na to jest między innymi przydatna funkcja sterowania zbiornikiem wody. Ułatwia to minimalizowanie ryzyka wycieków i chronienie drewnianych podłóg przed zniszczeniem. Ten robot sprzątający spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających – system filtrów, w który go wyposażono, jest w stanie skutecznie usuwać najmniejsze cząsteczki kurzu czy brudu. Odkurzacz ma na tyle kompaktowe rozmiary, że bez trudu zmieści się pod większością łóżek, foteli, krzeseł bądź sof, docierając nawet do niewielkich zakamarków. Ponadto wysokiej jakości szczotka główna sprawia, że będzie Ci służył przez odpowiednio długi czas, zachowując przy tym pełnię swoich możliwości.

Maksymalna wygoda i oszczędność czasu, czyli sprzątanie w nowoczesnym stylu

Przeprowadzony z wykorzystaniem Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop test dowiódł, że jest to odkurzacz, który śmiało można nazwać nowoczesnym i intuicyjnym. Umożliwia sterowanie głosowe, wykorzystując w tym celu Asystenta Google. Zależy Ci na tym, by przystąpił do pracy, gdy jesteś poza domem? Żaden problem! Wystarczy, że pobierzesz aplikację Mi Home na swoje urządzenie mobilne, a otrzymasz możliwość zdalnego sterowania i kontrolowania robota. Jedno kliknięcie w zupełności wystarczy do tego, by rozpocząć sprzątanie, a szybkie spojrzenie na ekran smartfona lub tabletu pozwoli Ci na bieżąco oceniać postępy w realizowaniu zleconych zadań. Sporym atutem jest duży akumulator, który przekłada się na długi czas pracy na jednym pełnym naładowaniu oraz umiejętność pokonywania przeszkód. To wszystko sprawia, że ten robot marki Xiaomi jest godną uwagi inwestycją i bardzo dobrze sprawdzi się jako prezent – dla samego siebie lub dla bliskiej osoby.