Wybór krzesła biurowego to nie lada wyzwanie. To właśnie od niego w dużym stopniu zależy zdrowie kręgosłupa i samopoczucie. Niewygodne i nieodpowiednio wyprofilowane krzesło może silnie obciążać plecy i powodować bóle. Z tego względu tak ważne jest znalezienie porządnego modelu, zapewniającego komfort i swobodę. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest krzesło Xenon Net 101SL Medley 66007. Zachwyca ono zarówno swoją jakością wykonania, jak i doskonałymi parametrami.

Krzesło Xenon Net 101SL Medley 66007 – recenzja

Krzesło Xenon to produkt o wysokim standardzie, doceniany za swój świetny standard, trwałość i wytrzymałość. Posiada zaawansowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i podłokietniki pozwalają na regulowanie nakładki w wybranym kierunku w poziomej płaszczyźnie. Ponadto krzesło Xenon jest wyposażone w innowacyjny mechanizm zapewniający bezproblemową regulację siły sprężystości oparcia. Wyróżnia się ono świetną estetyką i gwarantuje niezwykły komfort użytkowania. Wykonane jest z solidnych materiałów, cechujących się długą żywotnością i eleganckim wyglądem. Co ważne, krzesło Xenon Net 101SL Medley 66007 spełnia odpowiednie normy i otrzymało niezbędne certyfikaty. Zyskało odznaczenie Blue Angel, potwierdzające, iż jest ono produktem przyjaznym dla środowiska.

Krzesło Xenon – gwarancja świetnej jakości

Wybierając krzesło Xenon Net 101SL Medley 66007, stawiasz na najwyższą jakość! W całości zostało wyprodukowane z materiałów o świetnym standardzie. Posiada siatkowe oparcie wyróżniające się niezwykłą trwałością. Wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane siedzisko, które nie uciska tylnej części ud i gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Ponadto krzesło Xenon ma zamontowane kółka samohamowne ze specjalnym hamulcem zapobiegającym odjeżdżaniu krzesła w przypadku braku obciążenia. Dużą zaletą tego produktu jest również fakt, iż można z łatwością regulować głębokość jego siedziska i tym samym zadbać o swój komfort.

Krzesło Xenon Net 101SL Medley 66007 – opinie

Krzesło Xenon cieszy się bardzo dużą popularnością i uzyskuje świetne opinie. Kupowane jest zarówno do indywidualnych gospodarstw domowych, jak i siedzib przedsiębiorstw. Doceniane jest przede wszystkim za swoją ponadprzeciętną jakość wykonania. Jest stabilne, dobrze wyprofilowane i bardzo eleganckie. Wykończone zostało z najwyższą starannością i dbałością o wszelkie detale. Doskonale się prezentuje i jest bardzo funkcjonalne. Świetnie sprawdza się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Znacznie poprawia komfort pracy i dba o zdrowie kręgosłupa. Dzięki niemu nawet wielogodzinna praca w pozycji siedzącej nie będzie udręką.

Krzesło Xenon – cena

Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór krzeseł biurowych. Niestety znaczna część porządnych krzeseł jest bardzo droga. Na szczęście w sprzedaży można znaleźć model, który cechuje się świetnym standardem i jednocześnie jest dostępny w cenie adekwatnej do jakości. Jest nim krzesło Xenon Net 101SL Medley 66007. Wybierając je, nie przepłacisz i otrzymasz towar wysokiej klasy.