Zakładanie i prowadzenie sklepu na PrestaShop 8 przy wsparciu specjalistów

Samodzielne stworzenie dobrze funkcjonującego, atrakcyjnego dla internauty sklepu jest niezwykle trudne i czasochłonne bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Zwłaszcza w przypadku sklepów o bogatym asortymencie i zróżnicowanej ofercie może to przysparzać wiele trudności – na szczęście nie dla programistów z firmy Convertis. Wsparcie programistyczne w zakresie PrestaShop 8 to wysokiej jakości, kompleksowe usługi, które obejmują między innymi usuwanie błędów, przeprowadzanie aktualizacji, instalacje i tworzenie modułów, optymalizację pod kątem technicznym czy UX, konsultacje w zakresie e-commerce, a także przenoszenie starszych wersji platformy na PrestaShop 8. Taką usługę  możemy otrzymać zarówno w ramach pakietu godzin, jak i stałego wsparcia, co jest niezwykle korzystną opcją. Warto jednak wspomnieć, że oferta firmy Convertis jest znacznie bardziej rozbudowana.

PrestaShop 8 – co obejmuje oferta profesjonalnej firmy Convertis?

Nie ulega wątpliwości, że firma Convertis to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie – przekłada się to między innymi na kompleksowość oferty związanej z PrestaShop 8, a także nacisk na partnerskie relacje z klientem. Możemy liczyć nie tylko na wsparcie programistyczne, ale również na pomoc we wdrożeniu sklepu, przeniesieniu go z innego systemu, audytowaniu czy stworzeniu strategii e-commerce. Warto również podkreślić, że w zespole firmy znajduje się ponad 20 wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu udzielenie sprawnego i skutecznego wsparcia nie stanowi żadnego problemu. Na fachowców z Convertis można liczyć we wszystkich awaryjnych sytuacjach, co potwierdzają pozytywne opinie średnich i dużych sklepów internetowych, które podjęły współpracę ze wspomnianą firmą.

Czy warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia firmy Convertis w prowadzeniu sklepu na PrestaShop 8?

Ogromnym atutem firmy Convertis jest fakt, że posiada oficjalne potwierdzenie umiejętności programistycznych przyznane przez PrestaShop. Dzięki odznace eksperta specjaliści mają dostęp do aktualnej, rzetelnej wiedzy na temat nowej wersji systemu PrestaShop 8. Liczni klienci potwierdzają, że współpraca z Convertis przynosi naprawdę korzystne efekty. Wszelkie zadania wykonywane są terminowo, a na uwagę zasługuje również otwarty, profesjonalny kontakt ze specjalistami, dzięki któremu klient zawsze jest zorientowany co do tego, co dzieje się w sklepie. To tylko jedne z wielu powodów, dla których warto skorzystać z oferty Convertis dotyczącej PrestaShop 8!