Suchość miejsc intymnych może stanowić spory problem w przypadku jakiegokolwiek zbliżenia erotycznego, dlatego lubrykanty stały się produktami popularnymi i ogólnie dostępnymi. Rozwój technologii, ale też koniec tabularyzacji tematów seksualnych sprawiły, że zaczęto produkować żele intymne o różnych zastosowaniach i właściwościach. Na przykład w przypadku praktyk analnych, doskonałym wyborem jest LoveStim FISTING, który od lat zbiera dobre opinie i był wielokrotnie nagradzany.

LoveStim FISTING – żel analny o przystępnej formie

Warto wiedzieć, że analne praktyki są wbrew pozorom bardzo powszechne i zawsze wymagają zastosowania dobrego nawilżenia, ponieważ anus nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych, tak jak pochwa. Wracając jednak do prezentowanego dzisiaj LoveStim FISTING – żel analny znajduje się w estetycznym, prostym opakowaniu z logo produktu i opisem przeznaczenia. Warto jednak zwrócić uwagę na dwa dodatkowe elementy – pierwszy to Laur Konsumenta, który niejako potwierdza jakość preparatu, a także naklejka z hologramem, która jest potwierdzeniem oryginalności produktu. Sporym ułatwieniem jest pompka, która w dużym stopniu ułatwia dozowanie żelu, nawet podczas zabawy w mokrych warunkach. 

LoveStim FISTING – żel analny dla miłośników ostrej zabawy

LoveStim FISTING to produkt nawet dla osób zaawansowanych, ponieważ wyróżnia się pod względem swoich właściwości, które nie są aż tak wymagane w przypadku podstawowych igraszek dotyczących greckiej miłości. Nieprzypadkowo w końcu w nazwie preparatu czytamy FISTING, co jest nazwą techniki seksualnej polegającej na penetracji za pomocą całej dłoni. 

Jak wspomnieliśmy wcześniej, anus nie ma własnych zdolności lubrykacyjnych, dlatego zastosowanie żelu jest kluczowe. W przypadku LoveStim FISTING można liczyć na wyjątkowo mocne nawilżenie oraz idealny poślizg, co sprzyja ekonomii stosowania, ponieważ dzięki temu nie trzeba używać tak sporo preparatu, jak w przypadku innych środków tego rodzaju. 

Warto mieć też świadomość, że w niektórych przypadkach zabawy analne mogą sprawiać dyskomfort, zwłaszcza jeśli podczas zabawy pojawi się spięcie czy element stresujący – mięśnie wokół odbytu mogą stać się bardziej napięte, co nie zawsze jest wskazane. Dlatego producent LoveStim FISTING postanowił w tym przypadku uzupełnić skład tego żelu nawilżającego o dodatkowe składniki aktywne, których zadaniem jest zarówno rozluźnienie mięśni w okolicy odbytu, jak i delikatne znieczulenie tamtej okolicy. Dzięki temu nawet techniki takie jak fisting mogą się odbywać w sposób pełni komfortowy, co sprawia, że podczas zabawy można się skupić na stymulacji oraz drugiej osobie, bez rozpraszania się gorszym nawilżeniem czy spięciem. 

Żel analny LoveStim FISTING nieprzypadkowo otrzymuje bardzo dobre opinie i od wielu lat jest najczęściej polecanym produktem do intensywnych praktyk seksualnych dotyczących analnej stymulacji. Sprawdzi się w przypadku każdego miłośnika miłości greckiej.