Męskie przyrodzenie od zarania dziejów było “wyznacznikiem poziomu męskości”. Z tego powodu wielu panów od rozmiaru swojego członka uzależnia bardzo dużo, chociaż jest to całkowicie zbędne. Wiele Pań może potwierdzić, że długość nie ma aż tak dużego znaczenia, a ważniejsza jest szerokość (średnica) oraz umiejętności. Nawet panowie z niewielkimi penisami są w stanie zadowolić kobiety, jeśli umieją dobrze wykorzystywać swój “sprzęt”. Jak jednak powszechnie wiadomo, od reguły są zawsze wyjątki i tak jest też tutaj. Istnieją kobiety, dla których rozmiar ma duże znaczenie, gdyż odczuwają wtedy większe podniecenie i ekstazę. Co więc robić w sytuacji, kiedy długość członka okazuje się niewystarczająca dla potrzeb partnerki? W takim przypadku można skorzystać z Male Edge Pro, czyli profesjonalnego systemu powiększania penisa, którego recenzja znajduje się właśnie w tym wpisie.

System powiększania penisa Male Edge Pro

Male Edge Pro to dość innowacyjny produkt na rynku urządzeń do powiększania przyrodzenia i gadżetów erotycznych. Zazwyczaj takie sprzęty do działania wykorzystywały pompkę oraz wytworzone ciśnienie celu wydłużenia i pogrubienia członka. Male Edge to natomiast zupełnie inne spojrzenie na sprawę. To dosyć prosta konstrukcja, za pomocą której fizycznie “rozciąga się” penisa. Członek wprowadzany jest między “szyny” urządzenia, a przy spojeniu łonowym i żołędziu znajdują się specjalne blokady, które uniemożliwiają zsunięcie się urządzenia z penisa i jednocześnie umożliwiają wykonania procesu rozciągania. Sam proces jest prosty – urządzenie zakłada się na penisa, ustawia odpowiedni poziom rozciągnięcia i gotowe – zostawia się je na kilka godzin w takim stanie, aby we wnętrzu penisa mogły zajść procesy tzw. cytokinezy, czyli mnożenia komórek, które sprawią, że członek stanie się dłuższy i grubszy po kilku miesiącach stosowania.

Sam Expander wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się świetną trwałością i są bezpieczne w kontakcie ze skórą i wrażliwymi miejscami intymnymi.

Rozciąganie penisa – czy jest skuteczne?

Odpowiedź na to pytanie brzmi – oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać, że jest to długi proces i efekty nie będą widoczne od razu. Co więcej, trzeba też brać pod uwagę, że tą metodą nie można wydłużyć penisa w nieskończoność, a jedynie o niewielkie wartości, które jednak dla wielu Panów mają ogromne znaczenie.

Gdzie kupić system powiększania penisa?

Na rynku funkcjonuje obecnie wiele sklepów z artykułami i gadżetami erotycznymi, w których można m.in. kupić wysokiej jakości systemy do powiększania penisa i nie tylko. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli chcemy otrzymać produkt w pełni sprawny, oryginalny, zgodny ze specyfikacją producenta i przede wszystkim – zapewniający skuteczność, to należy wybrać sklep, który cieszy się odpowiednią renomą i od lat współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami sprzętu erotycznego i nie tylko. To właśnie u nich można nabyć m.in. Male Edge Pro, czyli recenzowany tutaj system rozciągania penisa, który cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników ze względu na łatwość użycia i skuteczność.