Mało kto wyobrażą sobie codzienne życie bez nowoczesnego laptopa. To niezawodne urządzenie pozwala na wykonywanie pracy, naukę i oddawanie się relaksowi. Jedne z ciekawszych rozwiązań stanowią laptopy marki Acer, które cieszą się coraz większym uznaniem na rynku. Jeśli chodzi o model Acer Swift 3, opinie są niezwykle ciekawe. Użytkownicy wskazują, że urządzenie doskonale spełnia ich oczekiwania. To zachęca to zakupu dla każdego, kto szuka połączenia nowoczesnych technologii z niezawodnym działaniem sprzętu komputerowego. Czym odznacza się ten model laptopa? Jakie atuty ma Acer Swift 3?

Acer Swift 3 – recenzja

Na samym początku warto podkreślić, że urządzenie jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Kto powiedział, że urządzenie musi być nudne i nijakie? Aktualnie stylowe urządzenia zachwycają ciekawym designem, dlatego mogą stanowić również estetyczną ozdobę wnętrza czy akcesorium, które warto mieć zawsze przy sobie. Nie zapominaj o niewielkiej wadze oraz obudowie o grubości 15,95 mm. Została wykonana ze stopów aluminium i magnezowo-aluminiowych. Laptopa bez problemu zabierzesz ze sobą w każdą podróż. Kolejna cecha sprzętu to funkcjonalność. Acer Swift 3, mimo niewielkiej obudowy, kryje w sobie wielką moc. Procesor i układ graficzny sprawiają, że sprzęt nadaje się do wielu zadań – od codziennej pracy, aż po rozrywkę. Docenić warto także dysk SSD PCle oraz pamięć RAM LPDDR4X. Te elementy umożliwiają bardzo szybki dostęp do gromadzonych danych.

Acer Swift 3 – test

Z takim urządzeniem postawisz na długoletnią wydajność. Od tej pory możesz oddać się temu, co lubisz robić, bez obaw o działanie sprzętu. Nieograniczona wydajność i cenne rozwiązania graficzne pozwalają na montowanie filmów oraz edytowanie zdjęć. Jak widać, zyskasz możliwość tworzenia bez ograniczeń. Kolejny atut to zachowanie precyzji obrazu. Użytkownik doskonale widzi każdy szczegół, dlatego oglądanie filmu to czysta przyjemność. Smukła ramka i ekran, który pokrywa 80% przedniej części obudowy, są bardzo wygodne podczas śledzenia obrazów. Producent zapewnia również pojemny akumulator. Urządzenie może działać nawet do 13 godzin na pojedynczym naładowaniu. Ponadto urządzenie otrzymało możliwość szybkiego uzupełnienia energii – w ciągu pół godziny ładowania dasz akumulatorowi kolejne godziny pracy.

Recenzja laptopa Acer Swift 3 daje najważniejsze informacje o tym, dlatego warto wybrać ten model. Użytkownik korzysta z najnowszych informacji i aktualizacji za pomocą pełnej gamy opcji łączności. Dwupasmowa sieć Wi-Fi 6 ma za zadanie zwiększać przepływność sieci oraz zmniejszać opóźnienia. Zastosowanie wielu różnych złącz także jest ważne, ponieważ daje możliwość korzystania z niezwykle szybkiego transferu danych i funkcjonalności wejścia Display Port. Co ciekawe, służy ono także do ładowania. Tożsamość użytkownika zostaje potwierdzona dzięki wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych, co nadal nie stanowi standardowego elementu wyposażenia modeli z tej półki cenowej. Solidne wnętrze w połączeniu z nowoczesnymi technologiami składają się na doskonałego laptopa Acer Swift 3.