Wybór nowego laptopa może być sporym wyzwaniem. Mnogość modeli dostępnych na rynku, różnorodność ich parametrów i poszukiwanie tego, który spełni Twoje oczekiwania, bywa trudne. Abyś sam nie musiał tego robić, przeanalizowaliśmy produkt Huawei Matebook D16. Recenzja, którą znajdziesz poniżej, pomoże Ci poznać lepiej interesujące Cię urządzenie i podjąć decyzję o zakupie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do pracy, czy do rozrywki, warto zainteresować się produktem od Huawei. Jest to bardzo nowoczesny komputer, który będzie Ci służył przez długie lata.

Dlaczego warto kupić Huawei Matebook D16?

Omawiany laptop ma wiele zalet, które stanowią o jego jakości i będą dobrymi powodami, by zainwestować w ten model. Pierwsza z nich to duży, 16-calowy ekran, który pozwoli na wygodną pracę. Dodatkowo jest on wyposażony w matową warstwę, która zmniejsza ilość produkowanego przez urządzenie niebieskiego światła oraz do zera redukuje migotanie ekranu. Daje to większe bezpieczeństwo pracy, minimalizuje się bowiem szkodliwość komputera dla wzroku.

Każda osoba, która korzysta z komputera, ceni sobie wydajność i szybkość pracy. Wysokiej jakości mocny procesor AMD Ryzen 5 4600H, karta graficzna z najwyższej półki i szybki dysk SSD NVMe PCIe połączone razem tworzą zgrany zespół i pozwalają na pracę bez zakłóceń i zacięć. Dodatkowa funkcja, dzięki której czasowo zwiększysz jeszcze wydajność maszyny, uruchomi się po wciśnięciu klawiszy Fn + P. Sprawna praca urządzenia to priorytet, którym kierowali się twórcy Huawei Matebook B16. Test wykazał, że spisali się w tym przypadku doskonale.

Wygląd i design – znaczące elementy

Pierwsze wrażenie, które wywiera na użytkowniku laptop, jest bardzo ważne. Nowoczesny design Huawei Matebook B16 sprawia, że jest on bardzo przyjemny dla oka. Elegancji urządzeniu dodają smukłe kształty, które mają jeszcze jedną zaletę – dzięki nim laptop jest niezwykle lekki. Jest to duża zaleta dla osób, które często zmieniają miejsce podczas używania urządzenia. Zachwyceni będą nim studenci, a także osoby, które lubią mieć swoje biuro zawsze przy sobie.

Huawei Matebook D16 – opinie

Użytkownicy, którzy korzystają z Huawei MateBook D16 są zadowoleni z jakości urządzenia. Zwracają uwagę na jego poręczność, sprawność pracy, design i inne szczegóły, które wyróżniają go na tle konkurencji. Na uwagę zasługuje nowoczesny system bezpieczeństwa znajdujący się w laptopie. Jest on uruchamiany przy pomocy odcisku palca. Przy pierwszym logowaniu system zapamiętuje linie papilarne, co ułatwia późniejszą aktywację komputera. Kamery w urządzeniach osobistych to temat rzeka. Dlatego w tym modelu ukryto ją w klawiaturze, a aktywowanie jej jest zależne od Ciebie. W chwili gdy potrzebujesz kamery, wysunie się ona i spełni swoją funkcję. Koniec z zaklejaniem kamer taśmą czy plastrem.

Osoby poszukujące wydajnego laptopa, który posiada szereg udogodnień, powinny zainteresować się modelem Huawei Matebook D16. Recenzja zamieszczona powyżej, jest dowodem, że komputer ten spełni ich oczekiwania.