Komputer posiada dziś niezwykle szerokie zastosowanie. Służy do pracy, nauki, a także różnego rodzaju rozrywki. Jeżeli cenisz sobie mobilność i szukasz sprzętu, który będziesz mógł zabierać ze sobą do biura, na uczelnię i w podróże najrozsądniej będzie zainteresować się laptopem o mocy i baterii, które dotrzymają Ci kroku nawet wtedy, gdy prowadzisz wyjątkowo aktywny tryb życia i lubisz niezależność. Nie jesteś na bieżąco ze wszystkimi technologicznymi nowinkami i nie wiesz jakie urządzenie wybrać? W takim razie z pewnością pomocna okaże się dotycząca modelu MacBook Pro M1 recenzja znajdująca się poniżej!

Wydajność, innowacyjny charakter i imponująca moc

Ten produkt to jedna z najciekawszych propozycji w asortymencie marki Apple, która nie ukrywa, że spełni on oczekiwania nawet tych użytkowników, którzy wykorzystują go do profesjonalnych zastosowań. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnego procesora M1 Pro, który zapewnia niezwykle szybką i płynną pracę z multimediami w postaci zdjęć, filmów i grafik. Przeprowadzony z użyciem Apple MacBook Air M1 test pozwala stwierdzić, że zarówno w komputerach z linii Air, jak i Pro, wraz z zastosowaniem autorskich procesorów wzrosła także długość pracy na jednym pełnym naładowaniu baterii. W przypadku MacBooka Pro jest to aż siedemnaście godzin! Nie musisz więc obawiać się o to, że wychodząc z domu na dłużej, trzeba będzie szukać źródła prądu, które umożliwi Ci korzystanie ze sprzętu.

Istotnym atutem jest tutaj ekran o przekątnej 14,2 cala, który zapewnia optymalną powierzchnię do realizowania zawodowych obowiązków oraz relaksu podczas oglądania seriali. Wyświetlacz Liquid Retina XDR sprawi, że dostrzeżesz każdy najdrobniejszy szczegół, podziwiając obrazy w szerokiej gamie naturalnych barw. Dzięki temu, że częstotliwość odświeżania wynosi niemal 120 Hz, a system sześciu głośników zapewnia dźwięk przestrzenny, również gry komputerowe zachwycą Cię swoim realizmem.

Komfort pracy i pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika

Komputer pracuje w oparciu o system macOS, który jest znakomicie zoptymalizowany. Działa intuicyjnie i pozwala na zsynchronizowanie ze sobą wszystkich sprzętów marki Apple. Jeżeli więc posiadasz również telefon, zegarek czy tablet z logo nadgryzionego jabłka, wiele wykonywanych przez Ciebie codziennych czynności zostanie usprawnionych. MacBook Pro M1 opinie wśród użytkowników zbiera naprawdę pozytywne, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie związane z bezpieczeństwem i komfortem, jakie zapewnia.

Laptopa możesz wybudzić za pomocą odcisku palca w ciągu kilku sekund, a funkcja Touch ID pozwoli Ci również na bezproblemowe zapamiętanie setek haseł. Liczne skróty klawiszowe to spora oszczędność czasu, a specjalny tryb skupienia zadba o stworzenie warunków sprzyjających koncentracji na najwyższym poziomie. Wystarczy, że go włączysz, by powiadomienia zostały wyciszone i przestały Cię rozpraszać. Gdy dodamy do tego kamerę HD o rozdzielczości 1080p otrzymasz znakomitej klasy komputer, który stanowi rozsądną inwestycję.