Moja recenzja o huawei matebook 14 zawiera spostrzeżenia po pracy z tym sprzętem. Sprzęt wywołuje fenomenalne wrażenia już podczas odpakowania. Laptop huawei matebook 14 pracuje bardzo płynnie, umożliwia jednoczesną obsługę kilku programów. Laptop doskonale poradzi sobie w pracy biurowej, dla studentów, jak również do użytku domowego. Wbudowany pamięć RAM 16GB pozwala grać w gry, korzystać z wielu aplikacji czy programów graficznych.

Huawei Matebook4 – recenzja

Dotykowy ekran to intuicyjny sposób obsługi sprzętu. Test laptopa huawei matebook4 wykazał, że sprzęt jest bardzo wytrzymały i sprawdzi się w różnych warunkach. Waga produktu wynosi jedynie 1,49 kg, przez co jest to jeden z najlżejszych laptopów dostępnych na rynku. Urządzenie jest bardzo smukłe, jego grubość wynosi 16 milimetrów oraz 22 cm wysokość. Laptop ma szerokość 31 cm, dlatego z powodzeniem zmieści się do kobiecej torebki. Opinie o huawei matebook 14  są pozytywne ze względu na wydajność i solidną obudowę. Na uznanie zasługuje ekran o rozdzielczości 2160 x1440 (185 PPI), o maksymalnej jasności 300 nitów. Ekran jest bardzo dobrej jakości, zapewnia dobre odwzorowanie kolorów. Laptop huawei matebook 14 nadaje się do obróbki zdjęć, ponieważ nie zakłamuje kolorów.

Niezależnie od tego, gdzie użytkujesz laptopa, możesz cieszyć się wyraźnym obrazem i szerokim kątem widzenia. W ten sposób wzrok nie męczy podczas korzystania z laptopa Huawei matebook 14.  Zawiasy w tym laptopie są  bardzo wytrzymałe, przez co zostaną wyłamane przez dzieci. Klawiatura działa bardzo płynnie, niezależnie od tego jak często jest używana. Laptop świetnie się sprawdził do pracy zdalnej oraz do oglądania filmów w podróży. Głośniki dobrze działają i czysto grają, co przekłada się na przyjemne oglądanie filmów. Na tym urządzeniu wszystko działa w doskonałym tempie, dlatego jest to dobry sprzęt zarówno do pracy, jak i rozrywki. Obudowana laptopa wykonana został z aluminium, która jest wytrzymała i odporna na ugniecenia. Laptop huawei matebook 14 wyposażony jest w dwa prosty USB 3.2, USB-C, port HDM oraz złącze słuchawkowe. Laptop huawei matebook 14 nigdy mnie nie zawiódł, bez problemu mogła otwierać wiele okien przeglądarki z kilkoma kartami. 

Huawei Matebook4 – test

Naładowana bateria wystarcza na około 5 godzin pracy. Ładowarka o mocy 65W bardzo szybki ładuje akumulator, laptop ładuje się do pełna w ciągu niewiele ponad godziny. Testy huawei matebook 14 pokazują, że laptop jest jednym z najlepszych na rynku w tej półce cenowej. Touchpad precyzyjnie obsługuje gesty, kursor nie gubi się na ekranie. Klawiatura posiada podświetlenie o trzystopniowej skali. Sprzęt posiada czytnik linii papilarnych, które są zintegrowane z przyciskiem włączenia laptopa. System Huawei Share-One Hop umożliwia bezprzewodową komunikację smartfona z laptopem. Recenzja huawei matebook 14  pozwala odkryć tajemnice tego laptopa. Przychylne opinie o huawei matebook 14 oraz parametry techniczne laptopa pokazują, że jest sprzęt godny uwagi.