Przy kupnie laptopa bardzo często pojawiają się poszczególne pytania dotyczące jakości, właściwości i użyteczności interesujących urządzeń. Często zastanawiamy się, jaki model konkretnie wybrać, by był dla idealny. Jaki jest laptop Acer Nitro 5? Recenzja przygotowana poniżej dostarcza wszelkich odpowiedzi na postawione pytanie.

Właściwości laptopa Acer Nitro 5 – test

Laptop posiada rozdzielczość 15,6 cala, a także procesor  AMD Ryzen 5 3300M Hz z pamięcią 16 GB RAM i dysk 512 GB SSD. Model ten posiada również bardzo wysokiej jakości kartę graficzną, która umożliwi Ci swobodną pracę lub granie w nowoczesne, wymagające dobrej grafiki gry. Laptop został wyposażony również we wbudowaną kamerkę i mikrofon, które są szczególnie cenione w czasach pracy zdalnej. Acer Nitro 5 posiada bardzo dobre opinie, zwłaszcza jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Jest bardzo dobrze wykonany, funkcjonalny i wydajny, a także nie ulega szybkiemu zniszczeniu za sprawą intensywnej eksploatacji. Jeśli więc szukasz sprawnego oraz wydajnego laptopa, będzie to dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie.

Laptop Acer Nitro 5 – opinie

Jeżeli szukasz laptopa, który nie kosztuje dużo oraz pozwoli Ci zarówno na wykonywanie pracy zdalnej, jak i granie w gry, oglądanie filmów czy korzystanie z bardziej złożonych, skomplikowanych programów, Laptop Acer Nitro 5 będzie idealnym rozwiązaniem. Prezentowany model zbiera mnóstwo pozytywnych opinii, między innymi dzięki temu, iż bardzo dobrze przeszedł test dotyczący długości pracy na jednym naładowaniu baterii. Czas działania wynosi w jego przypadku aż 11 godzin. Ponadto posiada podświetlaną klawiaturę, która umożliwia pracę w nocy, a także podczas ograniczonego dostępu do światła. Jeśli zależy Ci na jakości, estetycznej stylistyce, gustownie dobranej kolorystyce, czy takich dodatkach, jak kolorowa, podświetlana klawiatura, jest to z pewnością dobry wybór dla Ciebie!

Duży ekran i funkcja chłodzenia, a także inne dodatki

Duży ekran to jedna z wielu zalet, które wymieniają użytkownicy Acer Nitro 5, recenzując go. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza podczas oglądania filmów, grania i pracy zdalnej wymagającej skupienia. Jeśli zastanawiasz się, czy laptop nie będzie narażony na przegrzanie podczas długiego użytkowania, nie ma powodu do obaw, gdyż model ten posiada funkcję chłodzenia, którą wystarczy włączyć jednym przyciskiem. Temperatura wewnątrz urządzenia się obniży, dzięki czemu nie musisz martwić się o dalsze użytkowanie, a przy tym przegrzanie elementów wewnątrz obudowy.

Warto dodać, iż Acer Nitro 5 posiada mnóstwo pozytywnych opinii dotyczących poręczności i wagi urządzenia. Jeśli zależy Ci również na możliwości podpięcia do laptopa różnego rodzaju kabli oraz dysków zewnętrznych, to ten sprzęt daje taką możliwość. Posiada bowiem nie tylko kilka wejść USB, ale także coraz popularniejsze złącze typu C, a także wejście mini jack, za pomocą którego można podłączyć słuchawki. Jest to bardzo  wygodna opcja, ponieważ dzięki temu nie musisz martwić się o przejściówki.